خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021
0

با اقدام به موقع ماموران پلیس راهور، جان کودک زاهدانی نجات یافت

  • 10 مرداد 1400 - 10:21
با اقدام به موقع ماموران پلیس راهور، جان کودک زاهدانی نجات یافت

به گزارش خبرگزاری ایچنا، اقدام به موقع ماموران پلیس راهور شهر زاهدان مانع از غرق شدن کودک خردسال در حوض آبنمای میدان خاتم الانبیا شد. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، رئیس پلیس راهور استان، گفت‌‌: ساعت ۱۱:۳۰ صبح امروز ماموران پلیس راهور مستقر در میدان خاتم شهر زاهدان متوجه داد فریاد یک کودک از داخل حوض […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا، اقدام به موقع ماموران پلیس راهور شهر زاهدان مانع از غرق شدن کودک خردسال در حوض آبنمای میدان خاتم الانبیا شد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، رئیس پلیس راهور استان، گفت‌‌: ساعت ۱۱:۳۰ صبح امروز ماموران پلیس راهور مستقر در میدان خاتم شهر زاهدان متوجه داد فریاد یک کودک از داخل حوض آب نمای کنار آن میدان می شوند.

نام درست ادامه داد: ماموران با حضور سریع  در محل  کودکی خردسال را که درحال غرق شدن داخل حوض آب بود بیرون می کشند و به بیمارستان منتقل و   با تلاش تیم پزشکی زکریای خردسال احیاء و از مرگ حتمی نجات داده می شود.

ریس پلیس راهور استان شهروندان خواست با توجه به فصل گرما و اشتیاق کودکان و نوجوانان برای شنا و آب تنی در مکانهای غیر استاندارد مراقبت بیشتری نسبت به فرزندان خود داشته باشند.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب