خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 26 September - 2022
3

باغداران لارستانی حمایت از ۱۵۰ کودک یتیم را بر عهده گرفتند

  • 01 آذر 1399 - 10:55
باغداران لارستانی حمایت از ۱۵۰ کودک یتیم را بر عهده گرفتند

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) لارستان گفت: باغداران لارستانی طی اقدامی تحسین‌برانگیز و خداپسندانه حمایت از ۱۵۰ کودک یتیم و نیازمند را بر عهده گرفتند. هوشنگ دلاور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طی یک اقدام خداپسندانه و ابتکاری از سوی هیأت مدیره مجموعه باغ‌شهری نخلستان در حومه شهر […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) لارستان گفت: باغداران لارستانی طی اقدامی تحسین‌برانگیز و خداپسندانه حمایت از ۱۵۰ کودک یتیم و نیازمند را بر عهده گرفتند.

هوشنگ دلاور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طی یک اقدام خداپسندانه و ابتکاری از سوی هیأت مدیره مجموعه باغ‌شهری نخلستان در حومه شهر لار، تعداد ۱۵۰ کودک یتیم و نیازمند توسط این باغداران مورد حمایت قرار گرفتند، اظهار داشت: مرحله جدید طرح اکرام ایتام و محسنین در سطح لارستان در حال اجرا است که در این طرح در نظر است هر شهروند، حامی حداقل یک کودک یتیم شوند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) لارستان بیان کرد: طی جلسه‌ای با هیأت مدیره این مجموعه و معرفی ایتام، خوشبختانه تمام باغداران مجموعه باغ‌شهری نخلستان، حامی ایتام شدند.

وی با اشاره به اینکه به همت این باغداران تعداد ۱۵۰ کودک یتیم تحت پوشش قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: طبق این توافق، ماهیانه حداقل ۳۰ میلیون ریال به این ایتام اختصاص می‌یابد.

دلاور اضافه کرد: کمیته امداد لارستان در نظر دارد با توجه به حمایت از ۹۰۰ کودک یتیم و غیریتیم نیازمند، سرانه دریافتی هر کدام از این کودکان را در سال جاری و توسط حامیان ایتام به حداقل ماهیانه یک میلیون ریال ارتقاء دهد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب