ایجاد پویش دانش‌آموزی «نذر قدم‌های زینب(س)»

معاون فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی‌ دانش‌آموزان از راه‌اندازی پویش دانش‌آموزی با عنوان «نذر قدم‌های زینب(س)» خبر داد.


به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ علی جانباز معاون فرهنگی و اجتماعی اتحادیه انجمن‌های اسلامی‌ دانش‌آموزان گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی و در آستانه اربعین حسینی طرح ویژه‌ای با عنوان نذر قدم‌های زینب(س) ویژه دختران انجمن اسلامی راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: انگیزه‌بخشی به دانش‌آموزان جهت حضور در پیاده‌روی اربعین به عنوان یک عنصر تربیتی ویژه، در دستور کار قرار دارد؛ علاوه بر تسهیل حضور دانش‌آموزان در مراسم پیاده‌روی اربعین، پویش دانش‌آموزی #نذر_قدمهای_زینب(س) برای دومین سال ویژه جاماندگان اربعین برگزار می‌‌شود.‌

جانباز خاطرنشان کرد: در این پویش تلاش می‌شود آن دسته از دلدادگان حسینی که امکان حضور در پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) را ندارند، سهمی‌ در قدردانی از میزبانان این اجتماع عظیم یعنی نوجوانان عراقی داشته باشند.

وی گفت: دختران انجمن اسلامی‌ می‌توانند هدایای خود را شامل دست‌سازه‌های دانش‌آموزی، محصولاتی فرهنگی، نامه به دوست عراقی‌ام، رزق معنوی و …‌را به اتحادیه انجمن‌های اسلامی‌دانش‌آموزان شهر خود تحویل بدهند تا به نیابت از ایشان در طریق الحسین(ع) در بین نوجوانان عراقی توزیع شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اتحادیه انجمن‌های اسلامی‌ دانش‌آموزان ادامه داد: این پویش از روز بازگشایی مدارس تا 20 مهر ادامه دارد و دانش‌آموزان می‌توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی بله و اینستاگرام به آدرس ansariha_beyragh@ این پویش را دنبال کنند.‌

گفتنی است این پویش ویژه دخترانی است که امکان حضور در مراسم پیاده روی اربعین حسینی را ندارند./

 

منبع:خبرگزاری فارس

همچنین ببینید

دانش آموز آذرشهری تهدید دوران کرونایی را به فرصت تبدیل کرد

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل …