خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
1

ایجاد فضایی برای بانوان دارای فرزند شیرخواره در تفرجگاه‌ها

  • 28 آبان 1399 - 13:03
ایجاد فضایی برای بانوان دارای فرزند شیرخواره در تفرجگاه‌ها

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از همشهری ؛برای افزایش رفاه و آسودگی خاطر مادران دارای نوزاد شیرخواره «خانه مادر و کودک» در بوستان‌های منطقه ۱۸ به عنوان قانون کشور استقرار می‌یابد. «فریبا فتحی» سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۸ درباره اهداف اجرای این طرح گفت: «یکی از خواسته‌هایی که بانوان بارها […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از همشهری ؛برای افزایش رفاه و آسودگی خاطر مادران دارای نوزاد شیرخواره «خانه مادر و کودک» در بوستان‌های منطقه ۱۸ به عنوان قانون کشور استقرار می‌یابد.

«فریبا فتحی» سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۸ درباره اهداف اجرای این طرح گفت: «یکی از خواسته‌هایی که بانوان بارها آن را مطرح کرده‌اند، ایجاد فضایی برای بانوان دارای فرزند شیرخواره در تفرجگاه‌ها و بوستان‌هاست.

به همین دلیل و با توجه به اهمیت رسیدگی به خواسته بانوان هم‌محله‌ای، استقرار و راه‌اندازی خانه مادر و کودک در اولویت برنامه‌های شهرداری منطقه ۱۸ قرار گرفت.»

وی افزود: «نخستین خانه مادر و کودک در بوستان قائم(عج)، بزرگ‌ترین تفرجگاه منطقه ۱۸ راه‌اندازی شده و طبق برنامه‌ریزی‌ها این پروژه در دیگر بوستان‌های پررفت و آمد اجرا خواهد شد.»

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب