اولین نشست هماهنگی و هم اندیشی کمیته‌ی کودک و نوجوان در کانون زنجان

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون استان زنجان؛ علیرضا نوری مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و رئیس کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای سانحه هوایی، فرارسیدن  چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و اهداف و ماموریت کمیته کودک و نوجوان را تبیین کرد.

 وی با بیان اهمیت این ایام بزرگ، گزیده ای از برنامه های پیش بینی شده کانون در سه محور فرهنگی، هنری و ادبی  و نیز برنامه های اجرا شده در سال گذشته را برشمرده و بر مردمی بودن این دهه تأکید نمودند.

نوری طی سخنانی اجمالی ابراز داشت: با توجه به گسترده بودن جامعه‌ی هدف و مخاطبان خاص این کمیته، باید ضمن اجتناب از فعالیت‌های کلیشه‌ای در اجرا نیز جدی‌تر، شاداب‌تر و نوتر عمل نمائیم تا ضمن رعایت شئونات اسلامی بتوانیم جرقه یا خاطره ای را در ذهن مخاطبان خود شکل دهیم برای درک بهتر و عمیقتر برکات، نعمات و زیبائیهای این انقلاب عظیم و انسان ساز.

 در ادامه نیز نمایندگان  و اعضای کمیته به بیان دیدگاه‌ها و تشریح فعالیتهای پیش بینی شده‌ی دستگاه‌های مربوطه‌ی خود پرداختند.

همچنین ببینید

همه چیز درباره کودکان کار اینستاگرامی

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛اینستاگرام را باز می‌کنم. صفحات شناسنامه‌داری را می‌بینم که پیش از …