خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Wednesday - 28 September - 2022
2

“اولین صد کلمه من” منتشر شد؛آموزش زبان انگلیسی به کودکان

  • 30 مرداد 1400 - 16:42
“اولین صد کلمه من” منتشر شد؛آموزش زبان انگلیسی به کودکان

«اولین صد کلمه من: واژه نامه تصویری دو زبانه» نوشته استفان کارترایت و ترجمه و تدوین محمدمهدی سیدناصری توسط انتشارات ذکر منتشر شد. به گزارش خبرگزاری ایچنا، کتاب «اولین صد کلمه من: واژه نامه تصویری دو زبانه» نوشته استفان کارترایت و ترجمه و تدوین محمدمهدی سیدناصری، با شمارگان هزار نسخه، ۳۲ صفحه و بهای ۲۵ […]

«اولین صد کلمه من: واژه نامه تصویری دو زبانه» نوشته استفان کارترایت و ترجمه و تدوین محمدمهدی سیدناصری توسط انتشارات ذکر منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، کتاب «اولین صد کلمه من: واژه نامه تصویری دو زبانه» نوشته استفان کارترایت و ترجمه و تدوین محمدمهدی سیدناصری، با شمارگان هزار نسخه، ۳۲ صفحه و بهای ۲۵ هزار تومان توسط انتشارات کتاب قاصدک واحد کودک و نوجوان موسسه نشر و تحقیقات ذکر منتشر شد.

«اولین صد کلمه من» از جمله کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی به کودکان و خردسالان انتشارات ذکر است. این کتاب کاربردی دو زبانه است و همه کودکان، خردسالان و پیش‌دبستانی٬ها می‌توانند از آن استفاده کنند.

در این کتاب مجموعه از کلمات انگلیسی همراه با تصویر و معادل فارسی آنها آمده است. با جست‌وجو در تصاویر رنگی و پر از ریزه‌کاری کتاب، شرایطی فراهم می‌آید تا کودک از مرور این صفحات لذت ببرد و استفاده از کتاب را بیشتر شبیه سرگرمی بیابد تا فرآیندی صرفاً آموزشی. کارشناسان اعتقاد دارند که کودکان از طریق بازی بسیار بیشتر خواهند آموخت تا روش‌های دیگر آموزشی.

به طور کل به باور روانشناسان کودک تصویرها کمک می‌کنند که کودکان به سادگی فرآیند مفهوم سازی را درک کنند و مفهوم و تصویر را به هم پیوند دهند. تصاویر منتشر شده در این کتاب کودک را با محیط‌های گوناگون و اشیا و مفاهیم تازه آشنا می‌کند و سبب می‌شود که یادگیری مفاهیم و به خاطر سپردن آنها برایش آسان شود.

محیط‌ها و کارهایی که در این کتاب کلماتشان به کودک آموزش داده می‌شود از این قرار است: اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی، مراحل لباس پوشیدن، آشپزخانه، مرتب کردن، زمان بازی، دید و بازدید، پارک، خیابان، مهمانی، شنا کردن، رخت کن، به خرید رفتن، زمان حمام کردن و وقت خوابیدن.

منبع:خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب