خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
3

اهدای کمک مالی به کودک آسیب دیده در سیستان و بلوچستان

  • 22 آبان 1399 - 14:06
اهدای کمک مالی به کودک آسیب دیده در سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛وحید پورمردان، مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان بیان کرد: چند ماه قبل یک کودک از اهالی روستاهای میزبان گاندو در کنار آبگیرهای حوزه منطقه حفاظت شده گاندو مورد حمله یک سر تمساح پوزه کوتاه قرار گرفت و از ناحیه دست دچار آسیب شد. وی افزود: پس از انتشار خبر […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛وحید پورمردان، مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان بیان کرد: چند ماه قبل یک کودک از اهالی روستاهای میزبان گاندو در کنار آبگیرهای حوزه منطقه حفاظت شده گاندو مورد حمله یک سر تمساح پوزه کوتاه قرار گرفت و از ناحیه دست دچار آسیب شد.

وی افزود: پس از انتشار خبر در همان ساعات اولیه تیم های کارشناسی محیط زیست سیستان و بلوچستان در محل حاضر شدند و بلافاصله پس از اعزام کودک آسیب دیده به مراکز پزشکی برای درمان، پیگیری این اداره کل برای جبران خسارت کلید خورد.

پورمردان ادامه داد: محیط زیست سیستان و بلوچستان از ماه ها قبل شروع به برگزاری دوره های آموزشی برای جوامع محلی میزبان گاندو و نصب تابلوهای هشدار دهنده جدید کرده بود و همزمان با این حادثه پیگیری های جدی در خصوص جبران خسارت را ادامه داد و در نهایت توانست مبلغ ۵۰۰ میلیون ریالی به خانواده کودک حادثه دیده کمک کند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان اشاره کرد: پس از پیگیری های این اداره کل و با مساعدت صندوق ملی محیط زیست، کمک ۵۰۰ میلیون ریالی به خانواده کودک آسیب دیده پرداخت شد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب