خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 1 October - 2022
2

انگلیس برنامه ایی برای خروج کودکان تنها ازافغانستان ندارد

  • 30 مرداد 1400 - 17:31
انگلیس برنامه ایی برای خروج کودکان تنها ازافغانستان ندارد

وزیر دفاع انگلیس اعلام کرد که این کشور برنامه ای برای خروج کودکان تنها از افغانستان ندارد. به گزارش خبرگزاری ایچنا، بن والاس، وزیر دفاع انگلیس امروز (پنجشنبه) در واکنش به تصاویر منتشر شده درباره دختربچه‌ای که در فرودگاه کابل از سربازان غربی درخواست کمک می کرد گفت که بریتانیا قادر به خارج کردن کودکان […]

وزیر دفاع انگلیس اعلام کرد که این کشور برنامه ای برای خروج کودکان تنها از افغانستان ندارد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، بن والاس، وزیر دفاع انگلیس امروز (پنجشنبه) در واکنش به تصاویر منتشر شده درباره دختربچه‌ای که در فرودگاه کابل از سربازان غربی درخواست کمک می کرد گفت که بریتانیا قادر به خارج کردن کودکان بدون همراه از افغانستان نیست.

وزیر دفاع انگلیس دراین باره به شبکه اسکای گفت: ما نمی توانیم صرفا افراد خردسال را به تنهایی خارج کنیم. همانطور که در تصاویر دیده‌اید و نشان خواهید داد این کودک از آن منطقه خارج شد و دلیل این مسئله این بود که خانواده اش نیز موفق به خروج شد.

وی ادامه داد: خروج از بین آن جمعیت کار بسیار سختی است و ما درحال تلاش برای یافتن راه های دیگری هستیم اما درحال حاضر این واقعیتی است که با آن مواجهیم.

وی با بیان اینکه سربازان نظامی بریتانیایی با مشاهده افغان هایی که قصد خروج از این کشور را دارند در شرایط مناسبی قرار ندارند گفت: شرایط برای سربازانی که با ناامیدی مردم افغانستان مواجه هستند بسیار سخت است.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب