خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
2

انتشار مجموعه ‌داستان «جوجه عمه ربابه»

  • 22 آبان 1399 - 15:41
انتشار مجموعه ‌داستان «جوجه عمه ربابه»

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از مهر ؛مجموعه‌ داستان «جوجه عمه‌ربابه» نوشته گروهی از نویسندگان کودک و نوجوان توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شد. به گزارش خبرگزاری مهر، مجموعه‌داستان «جوجه عمه‌ربابه» به قلم گروهی از نویسندگان کودک و نوجوان به‌تازگی توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شده […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از مهر ؛مجموعه‌ داستان «جوجه عمه‌ربابه» نوشته گروهی از نویسندگان کودک و نوجوان توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجموعه‌داستان «جوجه عمه‌ربابه» به قلم گروهی از نویسندگان کودک و نوجوان به‌تازگی توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شده است. این‌کتاب جلد سوم از مجموعه قصه‌های جورواجور داستان‌های کوتاه فارسی است که برای مخاطبان گروه سنی ج منتشر می‌شود.

در این‌مجموعه، قصه‌هایی کوتاه به قلمِ نویسندگانی چون داوود امیریان، محمد باغبان‌آقایی، ابراهیم حسن‌بیگی، فرهاد حسن‌بیگی، محید درخشانی، افسانه شعبان‌نژاد، محسن مومنی، مهدی میرکیایی، عبدالمجید نجفی، و…. چاپ شده است.

در بخشی از کتاب «جوجه عمه‌ربابه» آمده است:

«عمه‌ربابه به اتاق آمد. من هم با زنبیل جوجه‌ها وارد اتاق شدم. مادر نگاهی به عمه‌ربابه کرد و وقتی دید او متوجه نیست، با چشم و ابرو به من فهماند که جای جوجه‌ها توی حیاط است. من هم که می‌دانستم عمه‌ربابه جوجه‌هایش را دوست دارد، گفتم: “ولی عمه‌ربابه ناراحت می‌شود.”

عمه‌ربابه به من نگاهی کرد و گفت: “از چی عمه جون…”

مادر با دستپاچگی گفت: “از هیچ‌چی. کسی که چیزی نگفت.”

بعد هم چنان اخمی به من کرد که جوجه‌ها را همان جا گذاشتم و به اتاق دیگر رفتم.

مادر به اتاق آمد؛ ولی قبل از آن‌که به سماور نزدیک شود، به من نزدیک شد و به‌جای شیر سماور، گوش مرا پیچاند و گفت: تا تو باشی، آبروی آدم را جلوی مهمان نبری.»

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب