خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
2

انتشار فراخوان پنجمین دوره جام باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان

  • 24 آبان 1399 - 10:48
انتشار فراخوان پنجمین دوره جام باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان

به گزارش خبرگزاری ایچنا روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ؛با توجه به فراگیری بیماری کرونا پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان امسال بــا شعار «حمایت از سلامت عمومی و روحیـه نشــاط همراه با تداوم کتاب‌خوانی» آغــاز می‌شود و رویکــرد آن اســتفاده حداکثری از امکانـات فضاهای مجازی اسـت. کارگاه‌های […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ؛با توجه به فراگیری بیماری کرونا پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان امسال بــا شعار «حمایت از سلامت عمومی و روحیـه نشــاط همراه با تداوم کتاب‌خوانی» آغــاز می‌شود و رویکــرد آن اســتفاده حداکثری از امکانـات فضاهای مجازی اسـت.

کارگاه‌های آموزشی این دوره به سه شکل مجازی، حضوری و ارسال بسته‌های فرهنگی برگزار می‌شود. در این کارگاه‌ها موضوعاتی همچون شیوه‌های تسهیل‌‍‌گری، شیوه‌های ترویـج کتاب‌خوانی، مستندسازی و روش‌های اجرایی آن در فضاهای مجازی، شیوه‌های راه‌اندازی باشگاه‌ها و… ارائه می‌شود.

محـور فعالیت‌های مجازی جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودکان و نوجوانان، پایـگاه اینترنتـی شـبکه ترویـج کتاب‌خوانی بــه آدرس www.bookpromotion.ir خواهد بــود.

برای مطالعه فراخوان و شیوه‌نامه و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به فراخوان موجود در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم مراجعه نمایید.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب