اقدام جالب دانش آموزان گلستانی در آستانه ۱۳ آبان+ عکس

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ سید علی نقی حسینی ایزدی مسول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان گلستان ، درباره اقدام انقلابی دانش آموزان گفت:در آستانه ۱۳ آبان و روز دانش آموز، دانش آموزان انجمنی استان گلستان در اقدامی خود جوش ورودی مدارس را منقش به پرچم‌های منحوس دولت‌های استکباری کردند.
وی ادامه داد: اقدام انقلابی یک حرکت خود جوش دانش آموزی است که برای ششمین سال متوالی در بیش از ۷۰ مدرسه متوسطه ایام بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان انجام می‌شود و دانش آموزان انجمنی با رنگ و شابلون پرچم‌های منحوس آمریکا و رژیم صهیونیستی را جلوی درب مدارس خود می‌کشند تا همه دانش آموزان برایت و بیزاری عملی خود را به مستکبران و ظالمان عالم نشان دهند.
مسول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان گلستان همچنین افزود:ابراز انزجار نسبت به شیطان بزرگ آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی از طرف دانش آموزان نشان دهنده بیداری نسل چهارمین‌ها و نفرت نوجوانان از اقدامات خصمانه و ظالمانه‌ی مستکبرین نسبت به مظلومان عالم می‌باشد.
حسینی ایزدی تصریح کرد: دانش آموزان انجمنی با اقدامات خود نشان می‌دهند همینه پوشالی آمریکا ترسی ندارند و در این سال‌ها که افول آمریکا واضح و مبرهن است به شعار مرگ بر آمریکا را که وصیت امام و شهداست را تا نابودی کامل آمریکا ادامه می‌دهند.
اقدام جالب دانش آموزان گلستانی در آستانه ۱۳ آبان+ عکس

همچنین ببینید

غرق شدن کودک زنجانی در رودخانه گوران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از غرق شدن کودک 10 ساله در …