خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
2

افتخارآفرینی ورزشکار نوجوان کهریزک در رشته کاراته

  • 29 آبان 1399 - 11:16
افتخارآفرینی ورزشکار نوجوان کهریزک در رشته کاراته

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از استانداری تهران ؛آیدا جمالی ورزشکار نوجوان بخش کهریزک در رشته کاراته (کمیته و کاتا) دارای افتخار آفرینی های ذیل است: مقام دوم نقره در مسابقات بین المللی در سال مقام اول طلا در مسابقات آسیایی در سال ۱۳۹۷ مقام دوم نقره در مسابقات آسیایی در سال ۱۳۹۷ دو […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از استانداری تهران ؛آیدا جمالی ورزشکار نوجوان بخش کهریزک در رشته کاراته (کمیته و کاتا) دارای افتخار آفرینی های ذیل است:

مقام دوم نقره در مسابقات بین المللی در سال

مقام اول طلا در مسابقات آسیایی در سال ۱۳۹۷

مقام دوم نقره در مسابقات آسیایی در سال ۱۳۹۷

دو مدال طلای مسابقات بین المللی که در کشور آذربایجان ( باکو) در اسفند ۱۳۹۸.

در حاشیه این تقدیر سعید استاد فرج گفت : افتخار آفرینی این بانوی نوجوان بر خدمات ارزشمند ورزشی بخش کهریزک به ویژه در روستاها صحه میگذارد و قطعا با برنامه ریزی جامع تر می توان شاهد موفقیت های بیش از این نیز بود . به نظر می رسد شایسته باشد مسئولان ورزشی در حوزه استعدادیابی در میان رده های سنی و جنسی مختلف تلاش بیشتری کنند تا روستاهای کم برخوردارتر نیز بتوانند وارد عرصه های رقابتی شوند و شاهد رشد موفقیت های ملی با عزم ورزشکاران روستایی باشیم .

در این جلسه آیدا جمالی قهرمان ملی رشته کاراته با تقدیر از توجه شهردار باقرشهر گفت: توجه مسئولین شهری انگیزه بیشتری به من می دهد و از اینکه به زوایای مختلف ورزش های تخصصی آشنا هستند و از دغدغه ما روستاییان اطلاع دارند تشکر می کنم.

وی افزود، من در طی دو سال فعالیت ورزشی چندین مدال استانی، کشوری و جهانی کسب نموده ام در صورتیکه مجبور هستم روزانه حدود ۶۰ کیلومتر مسافت را برای حضور در سر تمرینات طی کنم و این مساله از مهترین مشکلات ورزشکاران در روستای ماست .

استاد فرج با اشاره به سخنان این ورزشکار نوجوان افزود: این بانوی ورزشکار افتخار بخش کهریزک است و برای ما قابل تقدیر است که با وجود این مسافت دور و سختی ، با پشتکاری که داشتند توانستند پرچم ایران اسلامی را در عرصه بین المللی به اهتزاز درآورد .

در پایان این جلسه شهردار باقرشهر با اهدای هدیه از موفقیت این بانوی ورزشکار که در ورزشگاه غدیر باقرشهر مشغول تمرین و فعالیت است تقدیر کرد .

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب