خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۵ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 26 November - 2022
4

افتتاح نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در اسلام آباد غرب

  • 27 آبان 1399 - 10:54
افتتاح نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در اسلام آباد غرب

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛خسرو تمری اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی جایگاهی ویژه در رشد فرهنگی هر شهر و هر منطقه دارد و میتواند به ارتقاء فرهنگی جوامع کمک شایانی بکند. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان افزود : امروز اسلام آبادغرب یکی از قطب های کتابخوانی کشور است که در دو سال گذشته […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛خسرو تمری اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی جایگاهی ویژه در رشد فرهنگی هر شهر و هر منطقه دارد و میتواند به ارتقاء فرهنگی جوامع کمک شایانی بکند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان افزود : امروز اسلام آبادغرب یکی از قطب های کتابخوانی کشور است که در دو سال گذشته توانسته است جایگاه خوبی را به خود اختصاص بدهد و این موضوع مرهون همراهی مردم ، سازمان های مردم نهاد و مدیران و نهادهای بخش خصوصی بوده است.

تمری عنوان کرد: در این نمایشگاه بیش از ۸ هزار جلد در ۲۳۰ عنوان کتاب عرضه شده و این کتاب ها به صورت رایگان در اختیار مدارس و روستاهای دوستدار کتاب قرار خواهد گرفت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب خاطرنشان کرد: در هفته کتاب و کتابخوانی از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب تعداد ۷۰۰ جلد کتاب در حوزه کودک و نوجوان طی تفاهم نامه ای به کتابخانه های عمومی اهداء شد.

خسرو تمری با اشاره به اهمیت تقویت کتابخانه های عمومی در ارتقاء سطح دانش و فرهنگ شهرستان گفت: این تعداد کتاب طی تفاهم نامه ای که بین اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اسلام آبادغرب و نهاد کتابخانه های عمومی در راستای طرح پایتخت کتاب ایران منعقد شده است اهداء شد.

وی ادامه داد : کتاب های تازه نیاز اصلی کتابخانه های عمومی است و باید تلاش کنیم هرچند وقت یکبار کتابهای جدیدی به کتابخانه اضافه کینم.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب