اعلام برنامه‌های هفته ملی کودک در فارس

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ مرکز فارس، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان فارس گفت: هفته ملی کودک با شعار آینده را باید ساخت از روز شنبه ۱۳ مهر آغاز می‌شود.
افتخاری افزود: در این هفته سعی می‌شود به مسائل و مشکلات جامعه همچون بحران آب، آموزش تحصیل، صرفه جویی و رونق تولید توجه شود.
وی تصریح کرد: از جمله برنامه‌های هفته ملی کودک جلسه دیدار کودکان با هنرمندان، مسئولان سیاسی و اجتماعی استان از جمله استاندار و بیان خواسته هایشان، تئاتر و نمایش فیلم، پیاده روی مادر و کودک، برنامه مشترک همه سازمان‌ها در باغ جنت با محوریت کودکان، دیدار با خانواده شهدا، بازدید رایگان از پارک ملی بمو و باغ وحش، استقرار پایگاه سلامت برای سنجش قد و وزن در غرفه‌هایی در باغ جنت، بازدید رایگان از آثار تاریخی و ملی و پخش برنامه‌های مختص به کودکان و نوجوانان است.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس اضافه کرد: برنامه نمادین جابجایی کودکان با مدیران در اداره‌ها و سازمان ها، برپایی جشن بادبادک‌ها در باغ جنت، اهدای ۱۰۰ بسته کمک‌های اولیه خاص کودکان و پخش فیلم‌های رایگان از سینما‌های تحت پوشش اداره کل فرهنگ و ارشاد از دیگر برنامه‌های هفته ملی کودک است./

 

منبع:خبرگزاری صدا و سیما

همچنین ببینید

همه چیز درباره کودکان کار اینستاگرامی

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛اینستاگرام را باز می‌کنم. صفحات شناسنامه‌داری را می‌بینم که پیش از …