اعزام 7 دستگاه اتوبوس دانش آموز از سپاه ناحیه اراک به اردوهای راهیان نور/ بهترین راه تبلیغ ارزش ها به دانش آموزان اردوهای راهیان نور است

به‌گزارش خبرگزاری ایچنا؛ سرهنگ دوم پاسدار یعقوب قادری مسئول روابط عمومی سپاه اراک با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی در اراک گفت: حضور دانش آموزان در برنامه ارزشمند اردوی راهیان نور فرصت بی‌نظیری است و باید قدر آن را بدانیم و از این نعمت ارزشمند به خوبی صیانت کنیم.

وی افزود: اردوی راهیان نور دانش آموزی ادامه همان لبیک‌گویی است و  افراد، به خصوص نسل جدید و دانش آموزان اعزامی هم‌سن رزمندگانی هستند که به جبهه‌های نبرد رفته بود.

مسئول روابط عمومی سپاه اراک با بیان اینکه در مناطق عملیاتی دفاع مقدس انسان متحول می‌شود گفت: این زمین‌ها در مناطق عملیاتی انسان را به تفکر وا می‌دارد و بهترین مکانی است که می‌توانیم تفکر برای شهدایی که جان خود را برای دفاع از این سرزمین دادند، داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه اردوی راهیان نور صرفاً آشنایی با تاریخ هشت سال دفاع مقدس نیست افزود: شرکت در این اردو به‌منزله حضور در یک مجموعه ارزشمند مملو از معارف دینی و قرآنی و صبر و سیره شهدا است که باید قدر این فرصت استثنایی را بدانیم.

سرهنگ قادری در این خصوص تصریح کرد: اردوی راهیان نور بهترین ابزار برای انتقال فرهنگ ایثار به نسل جدید است و از این طریق می‌توانیم مهم‌ترین دستاوردهای نظام را به دانش آموزان معرفی کنیم.

مسئول روابط عمومی سپاه اراک در پایان خاطر نشان کرد: امروز 7 دستگاه اتوبوس از دانش آموزان اراکی وسط سپاه ناحیه اراک به مناطق جنوب اعزام خواهند شد که این آخرین مرحله از اعزام دانش آموزان دختر به سرزمین نور می باشد و به یاری خدا پس از پایان امتحانات اعزام دانش آموزان پس شروع خواهد شد./

 

منبع: خبرگزاری بسیج

همچنین ببینید

اجرای ۲۳۶ برنامه در حوزه کودک و نوجوان به مناسبت «فتح خرمشهر» در مازندران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ «محمدعلی یزدان شناس» مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران در نخستین …