اعزام 40 هزار دانش‌آموز به اردوهای راهیان نور در هفته آینده

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ علی رمضانی با اشاره به جزئیات برگزاری اردوهای راهیان نور در سال جاری بیان کرد: مراسم افتتاحیه نمادین کشوری راهیان نور در سال تحصیلی 99-98،‌ با حضور مسئولان کشوری و لشکری شنبه 11 آبان ماه در حرم مطهر بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: اولین کاروان راهیان نور شامل دانش‌آموزانی از شهر تهران و شهرستان‌های آن، استان‌های قم،‌ سمنان، مازندران و قزوین است. حدود 4 هزار دانش‌آموزان از استان‌هایی که پیش‌تر به آن اشاره شد، در اردوهای راهیان نور سال جاری شرکت می‌کنند.

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: 40 هزار دانش‌آموز در سراسر کشور در هفته آتی به اردوهای راهیان نور اعزام خواهند شد. در این مراسم میزبان محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش و فرماندهان سپاه کشوری به عنوان سخنران برنامه خواهیم بود. امیدوارم در راستای رسالتی که وزارت آموزش و پرورش در راستای تقویت بنیاد‌های ارزشی و انقلابی به ما محول کرده‌ است، بتوانیم درسال تحصیلی جدید این وظیفه را اجرایی کنیم.

وی در پایان اظهار کرد: میزبانی این برنامه بر عهده آموزش و پرورش شهر تهران وشهرستان‌های اطراف خواهد بود، برنامه ویژه و متنوعی را برای افتتاحیه اردوهای راهیان نور در نظر گرفته‌ شده است./

 

منبع: ایسکانیوز

همچنین ببینید

از پوستر جشنواره ملی شهر کودک و نوجوان رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مراسم بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در …