خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۲۰ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 9 February - 2023
2

اعزام ۱۴۳دانش‌آموز اسدآبادی به راهیان نور

  • 29 بهمن 1398 - 11:06
اعزام ۱۴۳دانش‌آموز اسدآبادی به راهیان نور

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ جانشین فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد در حاشیه اعزام با بیان اینکه امروز ۱۴۳ نفر از دانش‌آموزان پسر در مقطع تحصیلی متوسطه سال اول به مناطق عملیاتی اعزام شدند، اظهار کرد: در این اردو دانش‌آموزان از یادمانهای والفجر ۸، فتح المبین، شلمچه و کربلای ۴ بازدید خواهند کرد. وی هدف از برگزاری […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ جانشین فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد در حاشیه اعزام با بیان اینکه امروز ۱۴۳ نفر از دانش‌آموزان پسر در مقطع تحصیلی متوسطه سال اول به مناطق عملیاتی اعزام شدند، اظهار کرد: در این اردو دانش‌آموزان از یادمانهای والفجر ۸، فتح المبین، شلمچه و کربلای ۴ بازدید خواهند کرد.

وی هدف از برگزاری اردوی راهیان نور را آشنایی دانش آموزان با اهداف، آرمان ها، سیره و روش زندگی شهدا عنوان کرد و گفت: قطعا” این آشنایی هم ادامه دهنده راه شهدا و هم باعث میثاق آنان با شهدا و آرمان هایشان خواهد بود.

ششیکانی از دیگر اهداف اردوی راهیان نور را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و از خودگذشتگی دانست و افزود: ما در این اردوها قصد داریم که شهدا را بعنوان الگو به دانش آموزان معرفی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در سالجاری تعداد ۲۸۸ نفر از دانش آموزان دختر  و پسر  به مناطق عملیاتی جنوب و تعداد ۹۵نفر از  به راهیان نور غرب کشور اعزام شده اند./

 

منبع: عصرهمدان

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب