اعزام قصه گویان به مدارس، همزمان با جشنواره استانی قصه گویی در تبریز

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: همزمان با جشنواره استانی قصه گویی در تبریز، قصه گویان به مدارس اعزام می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ علی بینش در جلسه‌ی شورای برنامه ریزی مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی، با اشاره به آمار ثبت نام علاقه مندان به جضور در این جشنواره، اظهار کرد: استقبال کم نظیر علاقه مندان دراستان برای شرکت دراین رقابت فرهنگی نشان از توسعه فعالیت قصه گویی در بین خانواده‌ها دارد.

وی با بیان این‌که  مرجله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی روزهای 17 و 18 مهر ماه سال جاری با جضور قصه گویان منتخب در تبریز برگزار خواهد شد، افزود: از ابتدای هفته جاری هیات انتخاب کار بررسی قصه‌های بارگذاری شده در سایت جشنواره را در بخش زنان و مردان آغاز و نفرات منتخب به جشنواره استانی معرفی خواهد شد.

بینش تاکید کرد: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری شایسته این جشنواره در تبریز پیش بینی شده و برنامه‌های متنوعی نیز در جنب این جشنواره همچون اعزام قصه گویان به مدارس، برگزاری نشست‌های تخصصی قصه گویی با حضور صاحب نظران این حوزه، چاپ نشریه جشنواره و برپایی نمایشگاهی از تصاویر جشن های قصه گویی در شهرهای مختلف آذربایجان شرقی برگزار خواهدشد.

در این جلسه اعضای شورای برنامه ریزی مرجله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی، نظرات و پیشنهادهای خود را بیان کردند، همچنین کمیته‌های تخصصی این جشنواره معرفی شدند./

 

منبع:ایسنا

همچنین ببینید

رشد فکری کودک در نمایش خلاق

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛نمایش خلاق، نقش‌ به‌سزایی در رشد فکری کودک و سازگاری هرچه …