خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۸ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 30 September - 2022
2

اصابت گلوله به دو کودک یک ماهه و ۹ ساله در شیکاگو

  • 12 تیر 1400 - 13:02
اصابت گلوله به دو کودک یک ماهه و ۹ ساله در شیکاگو

 به گزارش ایچنا، به نقل از به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛در تیراندازی روز جمعه  در شهر شیکاگو آمریکا  دو کودک یک ماهه و ۹ ساله از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفتن پلیس “شیکاگو” در آمریکا توضیح داد که جمعه بعداظهر دو کودک یک ماهه و ۹ ساله در تیراندازی‌های جداگانه‌ای از […]

 به گزارش ایچنا، به نقل از به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛در تیراندازی روز جمعه  در شهر شیکاگو آمریکا  دو کودک یک ماهه و ۹ ساله از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفتن

پلیس “شیکاگو” در آمریکا توضیح داد که جمعه بعداظهر دو کودک یک ماهه و ۹ ساله در تیراندازی‌های جداگانه‌ای از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند که در بیمارستان‌ بستری هستند.

پایگاه خبری “ABC” در این باره نوشت, پلیس شیکاگو ساعاتی پیش خبر داد که در یک تیراندازی در این شهر هفت نفر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند که یکی از آنها کودکی یک ماهه بوده است. طبق گفته پلیس ۳ مرد از یک ماشین جیپ مشکی بیرون آمده و شروع به تیراندازی کرده‌اند.

کودک یک ماهه که از ناحیه سر مورد اصابت قرار گرفته, هم‌اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان به سر می‌برد؛ مابقی زخمی‌ها نیز وضعیت پایداری دارند.

طبق گفته پلیس افراد مسلح از صحنه جرم گریخته و هیچ فردی دستگیر نشده است.

در یک صحنه دیگر در ساعت ۲:۴۵ بعداظهر به یک ماشین حمله شد که یک دختر ۹ ساله و یک مرد میان‌سال مورد اصابت گلوله قرار گرفتند؛ طبق گفته پلیس این دختر ۹ ساله از ناحیه سر مورد ضربه قرار گرفته و هم‌اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارد؛ حال مضروب دیگر مساعد است.

پلیس شیکاگو توضبح داد که مظنونان این صحنه که سوار یک SUV سفید بودند از صحنه گریخته و هیچ فردی دستگیر نشده است.

بر اساس داده‌های پلیس شهر شیکاگو این شهر تا ۲۷ ژوئن سال جاری ۴۸۴۸ تیراندازی را ثبت کرده است که نسبت به سال گذشته با افزایش ۱۲ درصدی همراه بوده است.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب