خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 26 September - 2022
3

اسیدپاشی به پدر و کودک ۳ ساله

  • 12 تیر 1400 - 12:52
اسیدپاشی به پدر و کودک ۳ ساله

به خبرگزاری ایچنا، رکنا/اسیدپاشی در ملایر این بار حمله به یک کودک ۳ ساله و پدرش عامل اسیدپاشی بعد از حمله اسیدپاشی دستگیر شد. این کودک و پدرش در حمله اسیدپاشی سوختند. در حمله اسیدپاشی آنها بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ملایر از وقوع یک فقره اسیدپاشی در میدان جهاد شهرستان […]

به خبرگزاری ایچنا، رکنا/اسیدپاشی در ملایر این بار حمله به یک کودک ۳ ساله و پدرش عامل اسیدپاشی بعد از حمله اسیدپاشی دستگیر شد. این کودک و پدرش در حمله اسیدپاشی سوختند. در حمله اسیدپاشی آنها بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

 فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ملایر از وقوع یک فقره اسیدپاشی در میدان جهاد شهرستان ملایر خبر داد و گفت: عامل اسید پاشی شناسایی و دستگیر شد و علت حادثه در دست بررسی است.

سرهنگ محمد باقر سلگی اظهار کرد: عصر روز پنجشنبه ۱۰ تیر ماه به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره اسید پاشی، برای بررسی موضوع بلافاصله به محل اعزام شدند.

به گزارش رکنا، سلگی با بیان اینکه اسید پاشی در میدان جهاد اتفاق افتاده است، تصریح کرد: در این حادثه یک مرد در حدود ۳۳ ساله به همراه پسر بچه ۳ ساله‌اش مورد اسید پاشی قرار گرفته و بلافاصله به بیمارستان اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی‌های صورت گرفته عامل این اسید پاشی فوراً شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی دستگیر شد و علت حادثه در دست بررسی است.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب