استقبال تابستانی از شازده‌کوچولو و قصه‌های آذریزدی

دو کتاب «شازده‌کوچولو»‌ و مجموعه‌ «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» به‌عنوان پرفروش‌های کودک و نوجوان انتشارات امیرکبیر در شهریور ۹۸ معرفی شدند.


به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ با اعلام فهرست کتاب‌های پرفروش انتشارات امیرکبیر در شهریورماهی که گذشت، کتاب‌های «شازده کوچولو» اثر آنتوان دو سنت اگزوپری، جلدهای چهارم و هفتم «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» اثر زنده‌یاد مهدی آذریزدی و «من و کودک من» تالیف جواد فیض، به‌عنوان صدرنشینان این فهرست معرفی شدند.

«شازده کوچولو» و مجموعه «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» از عناوین پرفروش کودک و نوجوان این انتشارات محسوب می‌شوند که عموما بخشی از فهرست عناوین پرفروش این انتشارات را به خود اختصاص می‌دهند.

«شازده کوچولو» امسال توسط این ‌ناشر به چاپ شصت و هفتم رسید که نسخه‌های این‌نوبت چاپش با قیمت ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه شده‌اند. مجموعه «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» هم تاکنون بیش از ۵۰ مرتبه تجدیدچاپ شده است.

کتاب «من و کودک من» هم یک کتاب راهنمای عمومی و مهارتی برای پدران و مادرانی است که تصمیم به داشتن فرزند می‌گیرند. این کتاب راهنمای مراقبت‌های دوران بارداری و بعد از تولد است. چاپ پنجاه و یکم این‌کتاب هم در سال جاری با قیمت ۱۸۰ هزار تومان روانه بازار نشر شده است./

 

منبع: خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

پایان اردوی ایتالیا برای نوجوانان والیبالیست

چهارمین و آخرین دیدار تدارکاتی تیم والیبال نوجوانان ایران برابر ایتالیا با برد شاگردان آرمات …