خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : یکشنبه - ۱۴ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 4 June - 2023
2

استفاده از بخاری در مهدها و پیش دبستانی ها ممنوع شود

  • 06 اردیبهشت 1399 - 16:24
استفاده از بخاری در مهدها و پیش دبستانی ها ممنوع شود

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: استفاده از بخاری در مدارس ممنوع است و لذا باید در مهدهای کودک و پیش دبستانی ها هم استاندارهای مدارس رعایت شود. جبار کوچکی نژاد در شورای برنامه ریزی و توسعه استان گیلان، با بیان اینکه براساس اسناد بالادستی آموزش و پرورش متولی آموزش پیش دبستانی در مناطق […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: استفاده از بخاری در مدارس ممنوع است و لذا باید در مهدهای کودک و پیش دبستانی ها هم استاندارهای مدارس رعایت شود.

جبار کوچکی نژاد در شورای برنامه ریزی و توسعه استان گیلان، با بیان اینکه براساس اسناد بالادستی آموزش و پرورش متولی آموزش پیش دبستانی در مناطق دو زبانه و محروم است، اظهار کرد: سرفصل های دروس و مطالب ارائه شده در مراکز بهزیستی حتما باید با هماهنگی آموزش و پرورش باشد.

وی آتش گرفتن یک پیش دبستانی در کشور و آسیب دیدن نوآموزان را موجب ایجاد التهاب در مردم دانست و عنوان کرد: استفاده از بخاری در مدارس ممنوع است و لذا باید در مهدهای کودک و پیش دبستانی ها هم استاندارهای مدارس رعایت شود.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی، آموزش در سنین کودکی را بسیار مهم و اثرگذار دانست و گفت: باید از بهزیستی درخصوص مهدهای کودک و پیش دبستانی ها حمایت شود؛ البته دولت نمی تواند معافیت مالیاتی برای پیش دبستانی ها داشته باشد و مجلس باید این قانون را تصویب کند.

کوچکی نژاد، تبصره ۱۹ را یکی از محورهای اصل ۴۴ قانون اساسی دانست و عنوان کرد: مجلس هر ساله بر این قانون تاکید دارد و تبصره ۱۹ در بودجه سال های ۹۶،۹۷ و ۹۸ تکرار شده است. همچنین ۱۰ درصد منابع تملک را به یارانه سود تسهیلات و وجوه اداره شده ویژه بخش خصوصی تخصیص دادیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با اشاره به نقش منطقه آزاد انزلی در توسعه گیلان، خاطرنشن کرد: می توانیم منطقه آزاد انزلی را با الحاق فرودگاه و شهرک صنعتی رشت توسعه دهیم./

 

منبع: ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب