استان همدان در بخش اجرای نمایش توانمند و موفق عمل کرده است

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ مجید قناد،دبیر بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اظهار داشت: بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در استان همدان در حال برگزاری است و همدانی های عزیز زحمات زیادی در تمام برنامه ها کشیده اند که باید سعی شود برنامه ها هر سال نسبت به سال قبل پرمحتواتر و غنی تر باشد.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره از ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه گفت: جشنواره در چهار بخش خردسال، کودک، نوجوان و خیابانی در حال برگزاری است.

قناد ادامه داد: برنامه های متنوعی در استان همدان اجرا شده که در بخش استان و بین الملل در حال فعالیت هستند و هر نمایشی که روی صحنه می رود داوری هم می شود و استان همدان تا بحال در بخش اجرای نمایش بسیار موفق عمل کرده و نمایش های خوبی داشته است.

وی با تاکید بر اینکه بیست و ششمین با بالاترین کیفیت در حال برگزاری است گفت: انتظار می رود که جشنواره هر سال نسبت به سال قبل مشکلات کمتری داشته باشد و بتواند مشکلات فنی سالن ها و دیگر موارد به حداقل برسد تا شاهد جشنواره ای موفق تر و شاداب تر نسبت به سال قبل داشته باشیم .

دبیر بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان افزود: خوشحالم که والدین را همراه کودکانشان در سالن های مختلف جشنواره می بینم و از معلمین و آموزش و پرورش که با دانش آموزان حضور پیدا می کنند تشکر می کنم./

 

منبع:راه دانا

همچنین ببینید

غرق شدن کودک زنجانی در رودخانه گوران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از غرق شدن کودک 10 ساله در …