از چهار هزار دانش آموز حافظ جزء 30 قرآن کریم استان خراسان رضوی تقدیر شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، علیرضا مالک اشرفی معاون پرورشی و فرهنگی این اداره کل افزود: طرح حفظ جزء 30 که از ابتدای سال تحصیلی برای دومین سال پیاپی آغاز شده است، با استقبال خوب دانش آموزان و فرهنگیان همراه بوده است و تعداد 161 هزار و 920 دانش آموز در این طرح ثبت نام کرده اند و فرآیند حفظ سوره های جزء 30 قرآن کریم را آغاز کرده اند.

وی ادامه داد: هدف از اجرای این طرح بزرگ معنوی، زمینه سازی برای انس هر چه بیشتر دانش آموزان با قرآن کریم است و بدنبال این هستیم که به بهانه اجرای این طرح انس و مراجعه دانش آموزان و فرهنگیان به قرآن کریم بیش از پیش باشد.

مالک اشرفی گفت: این طرح در سه گام تعریف شده است و دانش آموزان اکنون در پایان گام دوم این طرح هستند و طبق برنامه زمان بندی و با همت آموزگاران، اولیا، مربیان و معاونین پرورشی موفق به حفظ بیش از نیمی از سوره های جزء 30 شده اند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در پایان با اشاره به برنامه های دهه فجر گفت: در این ایام مبارک، تعداد چهار هزار هدیه برای تجلیل از دانش آموزان حافظ جزء 30 تهیه و تدارک دیده شد و جهت توزیع بین دانش آموزان موفق در طرح حفظ جزء 30 قرآن کریم در اختیار ادارات قرار گرفت./

همچنین ببینید

مهاجرین خارجی مشهد بیشترین جمعیت کودکان کار

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛سرپرست دادسرای ناحیه پنج مشهد گفت: طی هفته گذشته ۸۵ کودک …