ارتقای هنر مسجدی با جشنواره «تئاتر بچه‌های مسجد»/ تولید کتاب از ۴۰ نمایشنامه در حوزه کودک و نوجوان

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ «سعید سعادتی» در نشست هماهنگی چهاردهمین جشنواره «تئاتر بچه های مسجد» که امروز (دوشنبه، سیزدهم آبان ماه) در محل ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار شد با اشاره به تفاهم نامه همکاری میان این ستاد و حوزه هنری گفت: الحمدالله محورهای مختلف این تفاهم نامه به مرحله اجرا رسیده و توانسته موجب ارتقای هنر متعالی در بستر مساجد کشور شود.

معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور با اشاره به فعالیت ها و برنامه های گسترده این ستاد در زمینه پیاده روی اربعین، افزود: طرح سراسری اجرای گروه های سرود در قالب آلبوم همصدا با اربعین در مسیر پیاده روی اربعین از جمله کارهای خوب کانون های فرهنگی هنری مساجد در این زمینه بود که با همکاری حوزه هنری انجام شد.

وی اضافه کرد: 40 نمایشنامه در حوزه کودک و نوجوان تولید شده است که در قالب کتاب تدوین می شود.

سعادتی در ادامه با بیان اینکه همکاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد و حوزه هنری با برند مسجدی موجب تقویت فعالیت های هنری در مساجد کشور شده است، گفت: امیدواریم این همکاری ها در حوزه ها و رشته های مختلف هنری افزایش یابد.

وی با اشاره به فعالیت های گسترده ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه پیاده روی اربعین، یادآور شد: رویکرد این ستاد در همه حوزه ها از جمله پیاده روی اربعین، اجرای صفر تا صد برنامه ها توسط کانون های فرهنگی هنری و اعضاء و فعالان آنها است./

منبع: ؛خبرگزاری شبستان

همچنین ببینید

سرنوشت جشنواره فیلم کودک چه خواهد شد؟

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ رویدادهای هنری یکی از بخش‌هایی بودند که تأثیرات بسیار زیادی از …