خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
2

اجرای طرح هر کارمند حامی یک فرزند توسط کمیته امداد

  • 22 آبان 1399 - 10:52
اجرای طرح هر کارمند حامی یک فرزند توسط کمیته امداد

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛محمد محمدی فرد گفت: در راستای کمک به کودکان تحت پوشش کمیته امداد البرز طرح هر کارمند حامی یک فرزند در استان اجرایی شد. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز امروز چهارشنبه با اشاره به اجرای طرح ایران مهربان برای حمایت از ایتام کشور، در جمع خبرنگاران گفت: جذب حامی […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛محمد محمدی فرد گفت: در راستای کمک به کودکان تحت پوشش کمیته امداد البرز طرح هر کارمند حامی یک فرزند در استان اجرایی شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز امروز چهارشنبه با اشاره به اجرای طرح ایران مهربان برای حمایت از ایتام کشور، در جمع خبرنگاران گفت: جذب حامی برای فرزندان نیازمند ایتام و محسنین با استفاده از ظرفیت بالقوه کارکنان دولت در راستای طرح ایران مهربان در استانداری البرز انجام شد.

محمد محمدی فرد با تاکید بر اینکه در راستای اجرای طر مذکور، هر کارمند حامی یک فرزند یتیم خواهد شد، افزود: در حال حاضر یک هزار و ۴۲۲ فرزند طرح اکرام ایتام و ۲ هزار و ۸۱۱ فرزند طرح محسنین تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز هستند که توسط حامیان حمایت می‌شوند.

وی به خرید ۳۵۰ دستگاه تبلت و گوشی هوشمند توسط کمیته امداد و خیرین البرز در راستای رفع مشکلات آموزشی دانش آموزان تحت پوشش و نیازمند اشاره کرد و اظهار داشت: کمک‌ های حامیان از طریق سامانه اکرام، مستقیم به‌حساب ایتام و محسنین نیازمند واریز و پیامک آن برای شخص حامی ارسال می ‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز در خاتمه تصریح کرد: نیکوکاران می‌توانند در این پویش با نام‌نویسی در سایت‌های اکرام ایتام و محسنین و پرداخت نقدی مستقیم به‌حساب ایتام و محسنین از طریق سامانه ekram.emdad.ir اقدام کنند.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب