خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Wednesday - 28 September - 2022
2

اجرای طرح “تار خانه در پود مدرسه” برای والدین ازاول شهریور ماه

  • 29 مرداد 1400 - 23:05
اجرای طرح “تار خانه در پود مدرسه” برای والدین ازاول شهریور ماه

با اجرای طرح «تار خانه در پود مدرسه» از اول شهریور ماه، والدین کلاس اولی‌ها در استان کرمانشاه با شیوه‌های تدریس و ارزشیابی فرزندانشان آشنا می‌شوند. به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه در این طرح والدین کلاس اولی‌ها به صورت مجازی آموزش‌های لازم در زمینه تدریس […]

با اجرای طرح «تار خانه در پود مدرسه» از اول شهریور ماه، والدین کلاس اولی‌ها در استان کرمانشاه با شیوه‌های تدریس و ارزشیابی فرزندانشان آشنا می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه در این طرح والدین کلاس اولی‌ها به صورت مجازی آموزش‌های لازم در زمینه تدریس و ارزشیابی را با کمک بسته‌های آموزشی فرا می‌گیرند، گفت: اولیا باید در کنار معلمان به عنوان حامی یادگیری فرزندانشان شیوه‌های تدریس را فرا بگیرند تا بتوانند کودکان موفقی داشته باشند.

فضلی با اشاره به اینکه کرونا الگو‌های آموزشی، نقش و وظایف اولیاء را تغییر داده است، گفت: با مجازی شدن آموزش‌ها حضور والدین در کنار کودکان بیش از گذشته اهمیت دارد و این حضور در مورد کلاس اولی‌ها پر رنگ‌تر جلوه می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: والدین می‌توانند با استفاده از وسایل روزمره که کودکان با آن سر و کار دارند آموزش‌های لازم را به آن‌ها ارائه دهند تا با تکرار مطالب نکات آموزشی در ذهن کودکان جای گیرد.

فضلی اظهار داشت: پیش بینی می‌شود امسال ۳۳ هزار کلاس اولی در مدارس استان ثبت نام کنند که تاکنون ۳۰ هزار نفر از آن‌ها ثبت نام کرده اند، اما برخی از مناطق حاشیه شهر کرمانشاه هنوز برای ثبت نام اقدام نکرده اند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه افزود: اولیا نگران یادگیری فرزندانشان نباشند چرا که آموزش و پرورش برنامه‌های مختلفی تهیه کرده تا در ایام کرونا دانش آموزان بتوانند تحصیل خود را ادامه دهند.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب