اجرای برنامه «دوست روستایی من، سلام» در مدارس روستایی صومعه‌سرا

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ «فاطمه نوروزی» با گرامیداشت هفته کودک، اظهار کرد: 13 الی 19 مهر به عنوان روز کودک نام‌گذاری شده است.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صومعه‌سرا با بیان اینکه به مناسبت هفته کودک ویژه برنامه‌هایی در سطح شهرستان برگزار می‌شود، افزود: این برنامه‌ها در قالب برنامه‌های فرهنگی، هنری و ادبی در راستای تقویم روزشمار هفته کودک با شعار «آینده راباید ساخت» اجرا می‌شود.

وی گفت: دیدار با کودکان مدارس روستایی با عنوان «دوست روستایی من، سلام»، دعوت از پرسنل آتش‌نشانی در روز کودک، ایمنی و سلامتی با عنوان «رعایت ایمنی،سلامت همیشگی»، با همکاری شهرداری صومعه‌سرا و مسابقه نقاشی با عنوان «روستای زیبای من» با همکاری اداره میراث فرهنگی و محیط زیست شهرستان از جمله برنامه‌ها است.

نوروزی تصریح کرد: اجرای برنامه‌های شاد و مفرح برای کودکان با نیازهای خاص باعنوان «فرشتگان زمینی» با همکاری اداره بهزیستی شهرستان و دعوت از شاعر و نویسنده کودک و نوجوان با عنوان «کودک دیروز شاعر امروز» از دیگر برنامه‌ها است.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صومعه‌سرا خاطرنشان کرد: برنامه شاد و مفرح «پرواز بادبادک‌ها»، درصورت مساعد بودن هوا با همکاری آموزش و پرورش، هلال احمر و اداره ورزش و جوانان صومعه‌سرا برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کودکان ارزشمندترین سرمایه‌های هر جامعه‌ای محسوب می‌شوند که نزد ما امانت هستند، اظهار کرد: مخاطبان ما کودکان و نوجوانان هستند و باید سعی ما بر این باشد که اجرای برنامه‌ها و جشن‌های این هفته، روحیه شادی و حس سرزندگی در آنها را افزایش دهد./

منبع:شبستان

همچنین ببینید

برگزاری مسابقات قهرمانی جودو نوجوانان و جوانانِ خراسان شمالی

بجنورد – سرپرست هیئت جودو خراسان شمالی از برگزاری مسابقات قهرمانی این رشته در بخش …