ئاروون و کتابخانه

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ گلهای نوشکفته مهد کودک ئاروون از روستای گردشگری نسمه با حضور خود در کتابخانه وحدت پاوه  فضایی بهاری به کتابخانه بخشیدند.

در بازدید بچه های این روستا با مدیریت خانم زارعی همراه با مربی آنها خانم فرخی، که روز دوشنبه 7 بهمن ماه و در هوایی زمستانی انجام شد، مهدکودکیهای عزیز ضمن آشنایی با کتابخانه و کتابهای متنوع بخش کودک، با برنامه های متنوع: شعر خوانی (شاره که مان مالمانه)، قصه خوانی، نقاشی و رنگ آمیزی  چندین ساعت را درفضای کتابخانه سپری کردند.

روستای نسمه به عنوان یکی از روستاهای موفق در زمینه صنعت توریسم و جذب گردشگر بوده و این موفقیت به سبب افزایش آگاهی و سواد گردشگری با تلاشهای مداوم دکتر ولدبیگی، دهیار ، مراکز آموزشی، رسانه‌ها و کانال‌های خبری محلی صورت گرفته است. و این نکته را می رساند که با افزایش آگاهی در حوزه های مختلف می توان به موفقیت در آن حوزه ها رسید.

 علاقه به مطالعه در سنین کودکی اتفاق می افتد و در ادامه، این علایق حوزه تخصصی و موضوعی به خود می‌گیرند. کتابخانه به عنوان نهادی فرهنگی در ایجاد علاقه به مطالعه و افزایش آگاهی نقش اساسی دارد.

 ضمن تقدیر و تشکر از مدیر  و مربی مهد ئاروون، از دیگر مدیران مراکز تقاضامندیم جهت رونق کتاب و کتابخوانی و افزایش مطالعه مفید، دانش آموزان را به صورت دوره ای به کتابخانه بیاورند و با تغییر فضای آموزشی در ایجاد علاقه به مطالعه کودکانمان سهیم باشیم.

تصاویر تکمیلی:

همچنین ببینید

برگزاری مسابقات قهرمانی جودو نوجوانان و جوانانِ خراسان شمالی

بجنورد – سرپرست هیئت جودو خراسان شمالی از برگزاری مسابقات قهرمانی این رشته در بخش …