آموزش اتحاد به کودکان در تئاتر “پیک نیک در میدان جنگ”

به گزارش پایگاه خبری ایچنا؛ از آنجا که ساختار روانی و روحیه کودک و نوجوان با بازی و نمایش غریبه نیست، با توجه به نیاز کودک به تحرک و جنبش، بازی می‌تواند بخش مهمی از این نیاز را برآورده کند و از همین ضرورت می‌توان برای آموزش غیرمستقیم مهارت‌های زندگی به کودکان بهره برد.

مسئول تالار هنر و مدیر دفتر تخصصی تئاتر وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اظهار کرد: تئاتر “پیک نیک در میدان جنگ” قصه جنگ بین مورچه های سیاه و زرد را روایت می‌کند که سرانجام برای جنگیدن با دشمن با هم متحد می‌شوند.

مهدی شفیعی با بیان اینکه موضوع اصلی این تئاتر اتحاد است، افزود: مخاطب تئاتر “پیک نیک در میدان جنگ” به نویسندگی  منوچهر اکبرلو و کارگردانی آوا حدادی، کودکان هستند.

وی اظهار داشت: این تئاتر از سوی واحد تئاتر حوزه هنری اصفهان و با همکاری دفتر تخصصی تئاتر و تالار هنر وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تا 7 شهریور هر شب ساعت 20:30 در سالن سعدی ساختمان حوزه هنری  واقع در خیابان استانداری به نمایش در می آید.

وی با اشاره به بازیگران کودک و نوجوان این تئاتر ادامه داد: پرنیا حدیدی، سوگند ابراهیمی، پریا میرباقری، کوروش اجری، روشان رجاء، زهرا خنجری، علیرضا نوروزی، رزا نوروزی، محمدسپهر احدی پرست و هانیه هاشمی از جمله بازیگران کودک و نوجوانی هستند که به همراه یاسمن غفرالهی، معراج ابطحی، امیرحسین نصیری، فاطمه بازایی، جمال منصوریان و سمیه اشتری به ایفای نقش می پردازند.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای تهیه بلیط و تماشای تئاتر “پیک نیک در میدان جنگ” می توانند به سایت gisheh8.com مراجعه کنند.

همچنین ببینید

سرنوشت جشنواره فیلم کودک چه خواهد شد؟

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ رویدادهای هنری یکی از بخش‌هایی بودند که تأثیرات بسیار زیادی از …