خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : یکشنبه - ۱۴ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 4 June - 2023
2
ایچنا گزارش می دهد؛

آلودگی هوا مدارس ابتدایی البرز را تعطیل کرد

  • 24 آذر 1400 - 9:38
آلودگی هوا مدارس ابتدایی البرز را تعطیل کرد
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: در پی آلودگی هوا و استقرار وضعیت اضطرار در استان مدارس ابتدایی و پیش دبستان و مهدکودک‌های البرز تعطیل شدند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، ابوالفضل فانی، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، از تعطیلی مهد کودک ها و غیر حضوری شدن مدارس ابتدایی و پیش دبستانی در روز چهارشنبه خبر داد و گفت: آلودگی هوا در استان به مرحله اضطرار رسیده است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با اعلام این خبراظهار کرد: با توجه به اعلام هواشناسی استان مبنی بر تشدید و تداوم پایداری هوا و افزایش غلظت آلاینده های هوا در روز چهارشنبه  وقرارگیری وضعیت کیفی هوا در شرایط ناسالم برای تمامی گروه‌ها این اقدام در دستوکار قرار گرفت.

وی ادامه داد: علاوه بر اجرای مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوا توسط دستگاه‌های مسؤول، در روز چهار شنبه ۱۴۰۰/۹/۲۴، کلیه مدارس ابتدایی و پیش دبستانی (بجز بخش آسارا و طالقان) بصورت غیر حضوری و کلیه مهد کودک‌ها تعطیل خواهند بود.

به گفته این مقام مسؤول کلیه دستگاه‌های اجرایی موظفند در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۹/۲۴  با مرخصی کلیه کارکنانی که دارای مشکلات تنفسی و قلبی هستند و همچنین مرخصی اولیای کودکانی که به مهد کودک می‌روند، موافقت نمایند.

  • منبع : فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب