خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
4
ایچنا گزارش می دهد؛

آغاز پویش سوم طرح “آجر به آجر”

  • 20 شهریور 1400 - 20:26
آغاز پویش سوم طرح “آجر به آجر”
پویش سوم طرح مدرسه‌سازی آجر به آجر به نام به رنگ مدرسه در خوزستان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان  گفت : طرح تحولی آجر به آجر یکی از طرح‌های اساسی وزارت آموزش و پرورش است که برنامه‌های متنوعی برای ساخت مدارس و تجهیز آن‌ها دارد.

سید محمود میر افزود:  در پویش سوم طرح به رنگ مدرسه دانش‌آموزان می‌توانند نقاشی‌های خود را در سایت آجر به آجر بارگذاری کنند و به ازای هر نقاشی، یکی از شرکت‌های تولیدی کشور با خرید این نقاشی در ساخت مدرسه کمک می‌کند.

 

وی ادامه داد: هدف از اجرای این پویش تشویق آحاد جامعه برای مدرسه‌سازی و زمینه‌سازی و فرهنگ‌سازی برای کودکان است تا از اکنون در امر مدرسه‌سازی مشارکت کنند.

میرخاطر نشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://ajorbajor.ir/ نقاشی فرزندان خود را بارگذاری کنند و به ازای بارگذاری نقاشی‌ها، کودکان جایزه می‌گیرند و یکی از شرکت‌ها معادل ریالی را به ازای هر نقاشی برای ساخت مدرسه به ما پرداخت می‌کند. در واقع مشارکت‌کننده‌ها نیازی به پرداخت کمک مالی ندارند و تنها نیاز است که نقاشی کودکان خود را بارگذاری کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان خاطر نشان کرد: طرح اول به نام پویش «محرم» با هدف جمع‌آوری کمک‌های خرد مردمی و پویش دوم به نام «من مادرم، بچه‌های ایران، فرزندان من» با هدف مشارکت زنان در امر مدرسه‌سازی اجرایی شدند.

همچنین پویش سوم به نام «به رنگ مدرسه» با هدف مشارکت شرکت‌های تولیدی اجرا شده است.

  • منبع : صداوسیما

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب