خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
2

آزادی یک زندانی ۱۶ ساله با پیگیری اعضای شورای حل اختلاف

  • 22 آبان 1399 - 16:06
آزادی یک زندانی ۱۶ ساله با پیگیری اعضای شورای حل اختلاف

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛نوجوان ۱۶ ساله مازندرانی با حمایت و پیگیری اعضای شورای حل اختلاف از کانون اصلاح و تربیت آزاد شد. میرزایی سرپرست کانون اصلاح و تربیت مازندران گفت: در راستای اجرای دستورالعمل‌ها و تأکیدات ریاست قوه قضائیه در خصوص اشائه فرهنگ صلح و سازش، پرونده یک زندانی […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛نوجوان ۱۶ ساله مازندرانی با حمایت و پیگیری اعضای شورای حل اختلاف از کانون اصلاح و تربیت آزاد شد.

میرزایی سرپرست کانون اصلاح و تربیت مازندران گفت: در راستای اجرای دستورالعمل‌ها و تأکیدات ریاست قوه قضائیه در خصوص اشائه فرهنگ صلح و سازش، پرونده یک زندانی نوجوان ۱۶ ساله در کانون اصلاح و تربیت با پیگیری واحد مددکاری و شورای حل اختلاف با اخذ رضایت مختومه گردید.

او افزود: پس از برگزاری چند جلسه صلح و سازش با شاکی زندانی که به اتهام سرقت در کانون اصلاح و تربیت تحمل کیفر می‌کرد، رضایت اخذ و مددجو به آغوش خانواده بازگشت.

سرپرست کانون اصلاح و تربیت مازندران گفت:این نوجوان به علت بدسرپرستی و عدم مراقبت‌های لازم مرتکب اشتباه و با سرقت از صاحب کارش وارد مجموعه کانون شد که با هدف تحقق آرمان‌های سازمانی زمینه برای بازگشت نوجوان به خانواده مهیا گردید.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب