خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023
2

آرزوی ۱۵۲۹ کودک تحت حمایت کمیته امداد تهران برآورده شد

  • 06 اردیبهشت 1399 - 17:03
آرزوی ۱۵۲۹ کودک تحت حمایت کمیته امداد تهران برآورده شد

به گزارشخبرگزاری ایچنا؛ محمد دهرویه به نحوه برآورده شدن این آرزوها اشاره کرد و افزود: این آرزوها به شکل‌های متفاوتی از جمله استقرار پایگاه جذب حامی در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی و ثبت در سایت حامی آرزوها انجام می شود. وی با بیان اینکه سایت حامی آرزوها به آدرس  http://hamiarezooha.ir از ماه رمضان سال ۹۷ […]

به گزارشخبرگزاری ایچنا؛ محمد دهرویه به نحوه برآورده شدن این آرزوها اشاره کرد و افزود: این آرزوها به شکل‌های متفاوتی از جمله استقرار پایگاه جذب حامی در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی و ثبت در سایت حامی آرزوها انجام می شود.

وی با بیان اینکه سایت حامی آرزوها به آدرس  http://hamiarezooha.ir از ماه رمضان سال ۹۷ آرزوی کودکان را ثبت می‌کند، تصریح کرد: آرزوهای کودکان دسته بندی و برروی این سایت بارگذاری می‌شود.

رئیس اداره اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران افزود: کمک هزینه درمان، هزینه سفرهای زیارتی، کمک هزینه فرهنگی – تحصیلی، لوازم اساسی منزل و اسباب بازی از مهمترین آرزوهایی است کودکان خواهان برآورده شدن آنها هستند.

دهرویه  با اشاره به اداراتی که بیشترین آرزوی کودکان را برآورده کرده اند، گفت:  در شهرستان‌ها؛ اداره کمیته امداد ملارد با ۲۳۴،  ورامین با ۹۱ و شهرقدس با ۸۲  آرزو  و در کلان شهر تهران؛ اداره کمیته امداد مناطق ۶و۷ با ۸۰ آرزو بیشترین آرزوی برآورده شده را به خود اختصاص داده اند.

وی یادآور شد: در سال گذشته آرزوی  ۱۵۲۹ کودک تحت حمایت برآورده شد که برای این آرزوها،  ۴۷۶ میلیون و ۹۵۳ هزار تومان از طرف خیران پرداخت شده است.

دهرویه با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۸ هزار و ۵۵۱ فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران هستند، گفت: ۵۲ هزار و ۲۰۶ فرد خیر به عنوان حامی از این فرزندان حمایت می کنند./

 

منبع: ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب