خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۵ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 26 November - 2022
3
ایچنا گزارش می دهد؛

آثار شرکت کنندگان بخش «قصه‌گویی برتر» در بخش بین‌الملل داوری می‌شود

  • 20 شهریور 1400 - 9:54
آثار شرکت کنندگان بخش «قصه‌گویی برتر» در بخش بین‌الملل داوری می‌شود
آثار شرکت‌کنندگان بخش «قصه‌گویی برتر» بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش بین‌الملل داوری خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، مسئول کمیته قصه‌گویان برتر با بیان این مطلب افزود: در جلسه شورای سیاست‌گذاری جشنواره بیست‌وسوم قصه‌گویی تصمیم بر آن شد کسانی که در بخش «قصه‌گویی برتر» شرکت و قصه‌های خود را بارگذاری کردند، اما به دلیل به حد نصاب نرسیدن متقاضیان حذف شدند، در صورت تمایل می‌توانند در بخش بین‌الملل شرکت کنند.
وحید خسروی در ادامه گفت: در بیست‌وسومین دوره جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، بخش قصه‌گویی برتر با ویژگی‌های متنوع قرار بود برای اولین بار در این دوره برگزار شود که در مرحله اول به دلیل کافی نبودن سوابق فرستاده شده از این دوره حذف شد.
بر اساس این خبر، در بخش «قصه‌گویی برتر» افرادی می‌توانستند شرکت کنند که دارای سوابق تخصصی قصه‌گویی بوده و یا در دوره‌های مختلف جشنواره قصه‌گویی حائز رتبه اول تا سوم بخش کشوری یا بین‌الملل شده و یا آن‌که در جشنواره‌های معتبر خارجی رتبه اول تا سوم را کسب کرده باشند.
مرحله پایانی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌زمان با شب یلدا برگزار می‌شود.

  • منبع : روابط عمومی کانون

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب